Sizleri Crossoever'ın %100 uzaktan çalışma imkanı sunan iş fırsatlarıyla tanışmaya davet ediyoruz! Texas Amerika merkezli Crossover, yetenekli insanl

Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı

  • Vews: 2,059
50
Shared

Event Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı

Business & Professional Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı

Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı

Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı Business & Professional
Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı
  • Start: Jun 13 2018 18:30
  • Finish: Jun 13 2018 19:30
  • Time zone: Europe/Istanbul
This event is finished
Sizleri Crossoever'ın %100 uzaktan çalışma imkanı sunan iş fırsatlarıyla tanışmaya davet ediyoruz!
Texas Amerika merkezli Crossover, yetenekli insanlarla en iyisini arayan şirketleri bir araya getiriyor. Şu an 80 farklı ülkeden yüzlerce kişi Crossover üzerinden farklı şirketler için haftada 40+ saatlik pozisyonlarla yani tam zamanlı olarak çalışmakta ve bulabildiğimiz yeteneklerin sayısı şirketlerin taleplerinden daha az olduğu için çok hızlı şekilde büyüyoruz.
Aynı zamanda misyon sahibi bir şirketiz, yani mümkün oldukça iyi ödeyen, tam zamanlı işi dünyaya yayarak gelir dağılımında kalıcı ve pozitif bir etki yaratabileceğimizi düşünüyoruz. İşi ehline vermeye inanıyoruz. Sektördeki diğer proje bazlı veya part time merdiven altı saatlik ücretlerle yetenek çalıştıran şirketlerden değiliz.
Eğer siz de Crossover'ın sunduğu imkanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Türkiye'deki ekibimiz ile tanışmak isterseniz Altunizade'deki ofisimizde yapacağımız tanışma toplantısına katılabilirsiniz. Ramazan ayı olduğu için iftara yetişecek olan kişileri de göz önünde bulundurarak buluşmamızı biraz daha erken bir saatte yapıyoruz. Hepinizi bekleriz. 
Loading...

Other Events