Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı - MICE

Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı

Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı
Start: 13 Jun 2018 18:30 Europe/Istanbul
Finish: 13 Jun 2018 19:30

Crossover-Istanbul Tanışma Toplantısı

at

Sizleri Crossoever'ın %100 uzaktan çalışma imkanı sunan iş fırsatlarıyla tanışmaya davet ediyoruz!
Texas Amerika merkezli Crossover, yetenekli insanlarla en iyisini arayan şirketleri bir araya getiriyor. Şu an 80 farklı ülkeden yüzlerce kişi Crossover üzerinden farklı şirketler için haftada 40+ saatlik pozisyonlarla yani tam zamanlı olarak çalışmakta ve bulabildiğimiz yeteneklerin sayısı şirketlerin taleplerinden daha az olduğu için çok hızlı şekilde büyüyoruz.
Aynı zamanda misyon sahibi bir şirketiz, yani mümkün oldukça iyi ödeyen, tam zamanlı işi dünyaya yayarak gelir dağılımında kalıcı ve pozitif bir etki yaratabileceğimizi düşünüyoruz. İşi ehline vermeye inanıyoruz. Sektördeki diğer proje bazlı veya part time merdiven altı saatlik ücretlerle yetenek çalıştıran şirketlerden değiliz.
Eğer siz de Crossover'ın sunduğu imkanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Türkiye'deki ekibimiz ile tanışmak isterseniz Altunizade'deki ofisimizde yapacağımız tanışma toplantısına katılabilirsiniz. Ramazan ayı olduğu için iftara yetişecek olan kişileri de göz önünde bulundurarak buluşmamızı biraz daha erken bir saatte yapıyoruz. Hepinizi bekleriz. 
Show more Show Less